NATJEČAJ ZA NAJBOLJI LIKOVNI I LITERARNI RAD UČENIKA IZ PODRUČJA VATROGASTVA – REZULTATI

||NATJEČAJ ZA NAJBOLJI LIKOVNI I LITERARNI RAD UČENIKA IZ PODRUČJA VATROGASTVA – REZULTATI

NATJEČAJ ZA NAJBOLJI LIKOVNI I LITERARNI RAD UČENIKA IZ PODRUČJA VATROGASTVA – REZULTATI

Dragi posjetitelji,

Natječaj za najbolji likovni i literarni rad mladih iz područja vatrogastva završen je 16. svibnja 2018. godine. U natječaju su sudjelovali svi likovni i literarni radovi pristigli do 20. travnja 2018. godine.
Na natječaj je pristiglo 242 likovna rada, 53 literarnih radova te 3 likovna rada djece s poteškoćama u razvoju.
Ovom prilikom još jednom zahvaljujemo svim učenicima i mentorima na pristiglim radova, te glasačima koji su putem web stranice www.vzzz.hr glasali za svoje favorite.


Svi pobjednici i mentori biti će pismenim i usmenim putem obaviješteni o detaljima svečane dodjele nagrada, koja će se održati 28. svibnja 2018. godine u Hotelu International, Zagreb,  u 11.00 sati.

 

REZULTATI: STRUČNO POVJERENSTVO
Članovi Stručnog povjerenstva:
1. Ivančica Prugovečki, prof., predsjednik Povjerenstva
2. Tea Jambrečina, dipl.prof., član
3. Darinka Balen,struč.spec.comm. , član

 

KATEGORIJA LIKOVNIH RADOVA I – IV RAZREDA

1. mjesto: TEO TODOROVIĆ 4. razred, OŠ LJUBO BABIĆ, CVETKOVIĆ
2. mjesto: MELANI TKALČEVIĆ 4. razred,  OŠ KSAVER Š. ĐALSKOG, DONJA ZELINA
3. mjesto:  JOSIP BOČAK 3. razred, OŠ ANTE KOVAČIĆA, MARIJA GORICA

 

KATEGORIJA LIKOVNIH RADOVA V – VIII RAZREDA

1. mjesto: REA PLAVIĆ 8. razred,  OŠ STJEPAN RADIĆ, BOŽJAKOVINA
2. mjesto: DANIELA FRULJA 5. razred,  OŠ STJEPAN RADIĆ, BOŽJAKOVINA
3. mjesto: EMA FRUK 5. razred, OŠ STJEPAN RADIĆ, BOŽJAKOVINA

 

KATEGORIJA LITERARNIH RADOVA I – IV RAZREDA

1. mjesto: FRANKA HUBZIN 4. razred,  OŠ STJEPANA BASARIČEKA, IVANIĆ-GRAD
2. mjesto: NOA BARBIĆ 2. razred, OŠ IVANA PERKOVCA, ŠENKOVEC
3. mjesto: MARIJA HAČKO 3. razred, OŠ LJUBO BABIĆ, PŠ CVETKOVIĆ

 

KATEGORIJA LITERARNIH RADOVA V – VIII RAZREDA

1. mjesto: ANELLY DEA DUBROJA 6. razred,  OŠ DUBRAVA, DUBRAVA
2. mjesto: LAURA PERIŠA 8. razred, OŠ DUBRAVA, DUBRAVA
3. mjesto: LUKA ČUS 5. razred, OŠ DUBRAVA, DUBRAVA

 

KATEGORIJA DJECA SA POSEBNIM POTREBAMA – LIKOVNI RADOVI

1. mjesto: LUCIJA MESEC, 8. razred, OŠ DUBRAVA, PŠ FARKAŠEVAC

 

 

KATEGORIJA INTERNET GLASOVANJE – LITERARNI RADOVI I – IV RAZREDA

1. mjesto: DOMINIK ZELIĆ, 2. razred, OŠ IVAN BENKOVIĆ, DUGO SELO

 

 

KATEGORIJA INTERNET GLASOVANJE – LIKOVNI RADOVI I – IV RAZREDA

1. mjesto: VIKTOR CRNČIĆ, 1. razred, OŠ KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG, DONJA ZELINA

 

KATEGORIJA INTERNET GLASOVANJE – LITERARNI RADOVI V – VIII RAZRED

1. mjesto: PATRIK KLANČIR  7. razred, OŠ JAKOVLJE, JAKOVLJE

 

KATEGORIJA INTERNET GLASOVANJE – LIKOVNI RADOVI V – VIII RAZREDA

1. mjesto djele: BRUNA ŠLOGAR, 8. razred, OŠ PAVAO BELAS, BRDOVEC i JOSIP DRAMAC, 8. razred, OŠ PAVAO BELAS, BRDOVEC 

 

By | 2018-05-23T09:38:59+00:00 18.05.2018|Događanja|Komentari isključeni za NATJEČAJ ZA NAJBOLJI LIKOVNI I LITERARNI RAD UČENIKA IZ PODRUČJA VATROGASTVA – REZULTATI

About the Author: